Agencja Rozwoju Zawiercia od kilku tygodni ma nową dyrektor. Po zwolnieniu dyrektora Wojciecha Dziąbka w grudniu ubiegłego roku przez prezydenta Zawiercia Łukasza, przez kilka miesięcy dyrektorem  był Maciej Zaremba. Przed wakacjami złożył wypowiedzenie. O swoich planach w roli nowej szefowej ARZ opowiedziała Katarzyna Mikuła. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest środa 2 października, wschód słońca nastąpił o 06:41, zachód będzie miał miejsce o 18:21. Dzień potrwa 11 godzin i 40 minut.

Dziś w programie “Co ludzie powiedzą?” gościł Mateusz Hadziński, uczeń Szkoły Podstawowej nr 8 w Zawierciu i zwycięzca Ogólnopolskiej Konkursu “List do Taty”:

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Klub Sportów Walki “ARASHI” Zawiercie zdobył 16 medali podczas odbywających się w dniach 28-29 września Mistrzostw Polski Ju Jitsu w Sochaczewie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/16-medali-dla-klubu-sportow-walki-arashi-na-mistrzostwach-polski-ju-jitsu-w-sochaczewie-zdjecia/

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że od poniedziałku 30 września tymczasowo zamknięty zostanie odcinek Drogi Wojewódzkiej nr 791 od Hotelu Villa Verde niemal do ronda w Myszkowie-Mrzygłodzie. Teraz inwestor – czyli Zarząd Dróg Wojewódzkich – zmienił decyzję w tej sprawie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/dw791-miala-byc-zamknieta-bedzie-ruch-wahadlowy-nie-zmienia-sie-termin-zakonczenia-prac-20-grudnia/

2 października, 2019

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *