Zmiana rozgrywającego i kapitana drużyny, a później zmiana trenera – czy to wszystkie zmiany personalne w Aluron Virtu CMC Zawiercie? I jak prezes klubu skomentował zdarzające się na meczach gwizdy części kibiców (głównie, choć nie tylko) wobec prezydenta Zawiercia? Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 20 lutego, wschód słońca nastąpił o 06:47, zachód będzie miał miejsce o 17:06. Dzień potrwa 10 godzin i 19 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W środę 19 lutego w Sądzie Rejonowym w Zawierciu odbyła się kolejna rozprawa pomiędzy sekretarz miasta Zawiercie w kadencji 2014-2018 Magdaleną Pasierb, a Urzędem Miejskim w Zawierciu. Na rozprawie miał stawić się prezydent miasta Łukasz Konarski. Swoją nieobecność usprawiedliwiał “spotkaniem z parlamentarzystami województwa śląskiego”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/prezydent-zawiercia-nie-byl-w-sadzie-bo-mial-spotkanie-z-parlamentarzystami/

W marcu w Hotelu Arche w Częstochowie odbędzie się casting do Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej. Zgłaszać mogą się również kandydatki z powiatu zawierciańskiego. Aby wziąć udział w castingu należy przesłać mailem swoje zgłoszenie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/trwa-casting-do-miss-polonia-ziemi-czestochowskiej-zglaszac-sie-moga-rowniez-kandydatki-z-powiatu-zawiercianskiego/

Jacek Panek, szef Polskiego Stronnictwa Ludowego w Zawierciu i członek zarządu struktury powiatowej PSL poinformował na swoim Facebooku o spotkaniu z kandydatem tej partii na Prezydenta RP.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wladyslaw-kosiniak-kamysz-przyjedzie-do-zarnowca-zapowiedz/

Około godziny 12:00 we wtorek 18 lutego doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy na ul. 11 Listopada w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/potracenie-rowerzystki-na-ul-11-listopada-w-zawierciu-zdjecia/

W niedzielę 15 marca o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbędzie się koncert familijny “Wielkie Nieba” z udziałem Zespołu Tańca Nowoczesnego MOK w Łazach oraz wokalistek Anny Wolskiej i Patrycji Gotfryd. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/koncert-wielkie-nieba-w-lazach-zapowiedzplakat/

20 lutego, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *