O bieżących wydarzeniach politycznych w Zawierciu i powiecie oraz o kampanii prezydenckiej kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka mówił w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem prezes Stowarzyszenia Zawierciańska Inicjatywa Narodowa Krzysztof Pałka. 

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest piątek 26 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:31, zachód będzie miał miejsce o 20:58. Dzień potrwa 16 godzin i 27 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W czwartek 25 czerwca około godziny 17:00 doszło do wypadku w miejscowości Smoleń (gmina Pilica). 

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wypadek-w-smoleniu-gmina-pilica-zdjecia/

_

W trakcie sesji Rady Powiatu Zawierciańskiego w czwartek 25 czerwca Małgorzata Benc, przewodnicząca Rady Powiatu Zawierciańskiego, złożyła rezygnację ze swojej funkcji. W sesji uczestniczyła Poseł na Sejm RP Danuta Nowicka.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/malgorzata-benc-wiceprezydent-zawiercia-dzis-zrezygnowala-z-funkcji-przewodniczacej-rady-powiatu-zawiercianskiego-nowa-przewodniczaca-zostala-barbara-laskowska-audiozdjecia/

_

W środę 24 czerwca odbyła się sesja Rady Miejskiej w Zawierciu. W trakcie ponad 7-godzinnej sesji radni podjęli uchwałę dotyczącą wotum zaufania dla prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/przewodniczaca-rady-miejskiej-panu-prezydentowi-wotum-zaufania-za-poprzedni-rok-sie-nie-nalezy-13-radnych-za-w-tym-przewodniczaca-zdjecia/

_

Od początku czerwca bieżącego roku w Zawierciu obowiązują nowe ceny za wodę i odbiór ścieków. Temat był omawiany w trakcie sesji Rady Miejskiej w Zawierciu, która rozpoczęła się o godzinie 12:30 w środę 24 czerwca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wiedzieliscie-ze-od-7-czerwca-2020-r-za-wode-i-scieki-placimy-wiecej-temat-pojawil-sie-na-sesji-rady-miejskiej-w-zawierciu/

_

26 czerwca, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *