W sobotę 9 listopada odbędzie się kolejna edycja Zawierciańskiego Biegu Niepodległości, którego patronem jest Radio Zawiercie i portal zawiercianskie.pl. Przy okazji rozmowy z prezesem stowarzyszenia organizującego bieg porozmawialiśmy również o politycznym zaangażowaniu Krzysztofa Pałki. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest środa 23 października, wschód słońca nastąpił o 07:15, zachód będzie miał miejsce o 17:37. Dzień potrwa 10 godzin i 22 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Facebookowy profil “Kocham Jurę”, który jest jednym z administratorów grupy “Nie dla kopalni cynku i ołowiu na Jurze!” prowadzi akcję “#kochamjure #ocalejure” polegającą na promocji tych haseł przez celebrytów i mieszkańców naszego regionu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/mrozinska-pawlikowska-wielicki-i-inni-znani-wspieraja-akcje-kochamjure-ocalejure-zdjecia/

W najbliższą niedzielę 27 października przed Urzędem Miejskim w Zawierciu prowadzony będzie “na żywo” program “Głos Regionów” emitowany w TVP3 na antenie ogólnopolskiej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-niedziele-glos-regionow-tvp3-na-zywoz-zawiercia-o-kopalni-cynku-i-olowiu-kazdy-moze-przyjsc-i-wziac-udzial-w-programie/

“Obiektywnie Śląskie” to konkurs Instytutu Roździeńskiego na najlepsze fotoreportaże i filmy o Śląsku. W jego tegorocznej edycji pierwsze miejsce zajął Grzegorz Maciąg za fotoreportaż “Strycharze”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/zawiercianski-fotograf-grzegorz-maciag-zwyciezca-x-edycji-konkursu-obiektywnie-slaskie/

23 października, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *