Jakie tematy w Zawierciu są naprawdę ważne? Bocianówka, brak zjazdu z obwodnicy do centrum miasta, nowe wiceprezydent, Galeria Stara Łaźnia? Gościem Dnia Radia Zawiercie we wtorek 15 września był Krzysztof Peroń, prezes ARK Jobs i Zawierciańskiego Forum Pracodawców. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Dziś jest wtorek 15 września, wschód słońca nastąpił o 06:17, zachód będzie miał miejsce o 18:57. Dzień potrwa 12 godzin i 40 minut.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W środę 2 września w Sądzie Rejonowym w Zawierciu odbyła się kolejna rozprawa z powództwa byłego dyrektora Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej (ZGM) w Zawierciu, który w grudniu 2018 roku został zwolniony z funkcji szefa w zakładzie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sprawa-zwolnienia-dyrektora-zgm-dyscyplinarka-za-slimaczenie-sie-remontow-raport-o-problemach-przygotowal-ten-sam-pracownik-ktory-nadzorowal-te-prace-a-pozniej-zostal-nowym-dyrektorem/

_

W poniedziałek 14 września odbyła się pierwsza rozprawa po wznowieniu procesu Rolanda G., austriackiego prawnika, który 2 lata temu spowodował poważny wypadek w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/matka-dwoch-coreczek-stracila-zdrowie-byla-w-spiaczce-obecnie-wymaga-kosztownej-opieki-i-rehabilitacji-rozprawa-ruszyla-na-nowo-bo-kwota-przyznana-przez-ubezpieczyciela-przewyzsza-juz-to-czego/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

15 września, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *