Projekt budżetu Zawiercia na 2020 rok, podwyżka cen wywozu śmieci, sesja nadzwyczajna w sprawie planów RPWiK dotyczących dyscyplinarnego zwolnienia radnej miejskiej Ewy Mićki oraz uchylenie uchwały ustanawiającej młodzieżową radę miasta – to niektóre z tematów środowej rozmowy z Gościem Dnia Radia Zawiercie, którym był Krzysztof Peroń. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest środa 20 listopada, wschód słońca nastąpił o 07:02, zachód będzie miał miejsce o 15:52. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 50 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Stowarzyszenie “Nie dla kopalni cynku i ołowiu” poinformowało o spotkaniu dotyczącym tematu kopalni zaplanowanym na środę 27 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/poreba-spotkanie-nie-dajmy-sie-wkopac-w-kopalnie-na-jurze-plakat/

Pod koniec października w Urzędzie Gminy Irządze dokonano otwarcia ofert złożonych w postępowaniu przetargowym pn. „Rewitalizacja obszaru po byłych zbiornikach wodnych i terenów przyległych polegająca na budowie infrastruktury rekreacyjnej w gminie Irządze”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/irzadze-wyloniono-wykonawce-i-etapu-budowy-kompleksu-rekreacyjnego/

W środę 20 listopada 2019 roku policjanci ruchu drogowego przeprowadzą po raz 11 w tym roku ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne „SMOG”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/srode-policja-bedzie-sprawdzala-czy-nasze-auta-nie-emituja-zbyt-duzo-spalin/

20 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *