W dniach 17-21 sierpnia odbędzie się 7. Letni Festiwal Fotograficzny Photo Summer Day, którego patronem medialnym są Media Zawierciańskie. O tym, dlaczego warto się wybrać na wydarzenie i co ma wspólnego bejca z kotletem mówił Krzysztof Popiół z Jurassic Photo Team. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest piątek 24 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:58, zachód będzie miał miejsce o 20:38. Dzień potrwa 15 godzin i 40 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Stowarzyszenie Zawierciańska Inicjatywa Narodowa i zawierciańscy skauci zapraszają na obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/1-sierpnia-w-zawierciu-zawiercianska-godzina-w-przynies-znicz-oddaj-hold-powstancom-zapowiedz/

_

Miło czasem pofantazjować. Robi się tak z nudów. A że w powiecie chwilowo informacyjna nuda, oprócz zdarzeń drogowych i nie tylko, to czas chyba idealny.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/po-zawierciansku-przyszlosciowo-felieton/

_

Wojewódzki sanepid oraz ministerstwo zdrowia opublikowały informację o śmierci na COVID-19 78-letniej mieszkanki powiatu zawierciańskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-w-szpitalu-powiatowym-w-zawierciu-zmarla-78-letnia-kobieta-z-powiatu-zawiercianskiego/

_

redakcja@zawiercianskie.pl

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *