W najbliższą sobotę 12 października odbędzie się XVII Turniej tenisa stołowego organizowany przez Zawierciańskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe “Przystań”, miejscem rozgrywek będzie hala OSiR III w Zawierciu przy ul. Piłsudskiego 73A. Przy okazji zaproszenia na turniej jeden z uczestników stowarzyszenia opowiedział nam swoją historię wychodzenia z alkoholizmu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś, jak w każdy czwartek w audycji “Echa Łaz” gościła Beata Kuc z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łazy, która opowiedziała o projekcie historycznym realizowanym w gminie Łazy pn. “Znane i nieznane losy bliskich”:

Dziś jest czwartek 10 października, wschód słońca nastąpił o 06:54, zachód będzie miał miejsce o 18:04. Dzień potrwa 11 godzin i 10 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W piątek 11 października w godzinach od 10:00 do 20:00 na antenie internetowego Radia Zawiercie nadawać będziemy cykl wywiadów z kandydatami do parlamentu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/radio-zawiercie-w-piatek-program-wyborczy-poznaj-kandydatow-do-parlamentu-zapowiedz/

W nocy z 5 na 6 października odbył się XXVII Rajd Nocny “Łapmy Duchy” organizowany przez 69 HDT im. gen. Mariusza Zaruskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/za-nami-xxvii-rajd-nocny-lapmy-duchy-audio-zdjecia/

W niedzielę 6 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbył się Jura Senior Festival.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/jura-senior-festival-w-porebie-zdjecia/

10 października, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *