Waleczny Tata Walecznej Lenki gościł dziś w Radiu Zawiercie i zaprosił na najbliższe wydarzenia, podczas których zbierano będą środki na rehabilitację 5-letniej zawiercianki. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest piątek 22 listopada, wschód słońca nastąpił o 07:05, zachód będzie miał miejsce o 15:49. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 44 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W piątek 22 listopada na antenie internetowego Radia Zawiercie transmitować będziemy “na żywo” wyjazdowy mecz Aluronu Virtu CMC Zawiercie, który spotka się z Jastrzębskim Węglem.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/radio-zawiercie-w-piatek-na-zywo-transmisja-meczu-jastrzebski-wegiel-aluron-virtu-cmc-zawiercie/

Podczas posiedzenia Komisji Budżetu i Gospodarki Rady Miejskiej w czwartek 21 listopada w Zawierciu radni wraz z władzami miasta i pracownikami urzędu dyskutowali nad planowanymi zmianami w opłacie targowej zaproponowanymi przez prezydenta Zawiercia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-zawierciu-ma-zmienic-sie-oplata-targowa-czy-znikna-stragany-poza-ryneczkiem-targiem-i-cmentarzem/

22 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *