Wywiad długi, ale warty posłuchania. Gościem Dnia Radia Zawiercie we wtorek 26 listopada był prezydent Zawiercia Łukasz Konarski. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest wtorek 26 listopada, wschód słońca nastąpił o 07:11, zachód będzie miał miejsce o 15:46. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 35 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

We wtorek 26 listopada od rana (prawdopodobnie do godzin południowych) koło dworca kolejowego w Zawierciu funkcjonariusze Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego w Katowicach razem z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu kontrolują stan techniczny busów i autobusów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/itd-wraz-z-policja-kontroluje-busy-i-autobusy-na-zawiercianskim-dworcu-zdjecia/

Jak informuje Polski Związek Piłki Siatkowej, w poniedziałek siatkarki reprezentacji Polski z rocznika 2004 (i młodsze) rozpoczęły rywalizację w pierwszej rundzie kwalifikacji do CEV Mistrzostw Europy U17 2020. Turniej kwalifikacyjny odbywa się w ramach Wschodnioeuropejskiego Związku Siatkówki (EEVZA) w Tbilisi (Gruzja) i potrwa do 28 listopada 2019 r.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercianka-w-siatkarskiej-reprezentacji-polski-z-rocznika-2014-na-mistrzostwach-europy-wschodniej-zdjecia/

26 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *