Czy podróżowanie  Kolejami Śląskimi w czasie pandemii jest bezpieczne? Jak koronawirus wpłynął na funkcjonowanie Kolei Śląskich? Na te oraz inne pytania odpowiadała rzecznik Kolei Śląskich, Magdalena Iwańska. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 15 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:49, zachód będzie miał miejsce o 19:36. Dzień potrwa 13 godzin i 37 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Paweł Abucki, prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych, był Gościem Dnia Radia Zawiercie w środę 8 kwietnia. Tematem rozmowy były wybory prezydenckie i oczywiście koronawirus.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wywiad-z-pawlem-abuckim-prezesem-centrum-inicjatyw-lokalnych-cil/

W parafii Bożego Ciała w dzielnicy Argentyna w Zawierciu (pełna nazwa: parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa) powstała instalacja na Wielkanoc z motywem koronawirusa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/w-parafii-bozego-ciala-w-zawierciu-powstala-instalacja-wielkanocna-z-motywem-koronawirusa-zdjecia/

_

W związku z planowanym na 16 kwietnia wejściem w życie obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych Ministerstwo Zdrowia zaprasza do przekazywania uwag do projektu rozporządzenia, które doprecyzowuje regulacje w tym zakresie. Uwagi można przesyłać na adres dep-pr@mz.gov.pl do środy 15 kwietnia 2020 r. do godz. 10:00.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-jakich-sytuacjach-od-czwartku-trzeba-bedzie-zakrywac-usta-i-nos-zobaczcie-projekt-rozporzadzenia-do-srody-trwaja-konsultacje/

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *