“Miłości nie da się kupić, ale można ją przygarnąć ze schroniska” – to motto Schroniska Dla Zwierząt w Zawierciu, którym placówka przy ul. Podmiejskiej zachęca do przekazywania jednego procenta podatku oraz innych forma wsparcia. O schronisku mówiła Magdalena Pura, rozmawiał Kamil Pietrzyk.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest poniedziałek 14 października, wschód słońca nastąpił o 07:00, zachód będzie miał miejsce o 17:55. Dzień potrwa 10 godzin i 55 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Znamy już pełne wyniki do Sejmu z okręgu nr 32, w skład którego wchodzi powiat zawierciański, a także powiat będziński, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno i Sosnowiec.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kto-zostal-poslem-i-senatorem-z-naszego-okregu-wyborczego-aktualizacje/

Znamy 100% wyników do Senatu z okręgu wyborczego, w skład którego wchodzi powiat zawierciański (a także powiat będziński i Dąbrowa Górnicza). W każdym okręgu wybierany jest jeden senator.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/miejsce-senatora-arkadiusza-grabowskiego-pis-nowa-senator-zostala-beata-malecka-libera-ko/

Trwa liczenie wyników wyborów do Sejmu i Senatu. Według badań late poll zwycięzcą jest Prawo i Sprawiedliwość. W Zawierciu frekwencja wyborcza na godzinę 12:00 wynosiła 18,32% – najwyższa była w okręgu wyborczym nr 8 (23,78), najniższa – w okręgu nr 26 (13,83%). Nowe informacje z Państwowej Komisji Wyborczej będziemy podawali pod tekstem.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/powiat-zawiercianski-wygral-pis-najwieksze-poparcie-w-irzadzach-najmniejsze-w-porebie-czesciowe-wyniki-wyborow/

14 października, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *