Temat planów budowy kopalni cynku i ołowiu w regionie Zawiercia wzbudza coraz większe zainteresowanie – grupa “Nie dla kopalni cynku i ołowiu na Jurze!” liczy prawie 12 tysięcy członków, w niedzielę w programie “na żywo” TVP3 przed Urzędem Miejskim w Zawierciu uczestniczyło ponad tysiąc osób. Dziś Gośćmi Dnia Radia Zawiercie były przedstawicielki fanpage “Kocham Jurę” oraz grupy “Nie dla kopalni cynku i ołowiu na Jurze!”. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest poniedziałek 28 października, wschód słońca nastąpił o 06:23, zachód będzie miał miejsce o 16:27. Dzień potrwa 10 godzin i 4 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Ponad tysiąc osób wzięło udział w programie “na żywo” TVP3 “Głos Regionów”, który odbył się w niedzielę 27 października przed Urzędem Miejskim w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/glos-regionow-tvp3-na-zywo-z-zawiercia-mieszkancy-regionu-przeciw-kopalni-cynku-i-olowiu-zdjecia/

W niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbył się Powiatowy Festiwal Twórczości Senioralnej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/za-nami-jurajska-senioriada-w-lazach-zdjecia/

W sobotę 26 października w sali koncertowej Hutnik przy ul. Paderewskiego 51 w Zawierciu odbył się kolejny koncert Filharmonii Jurajskiej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/filharmonia-jurajska-muzyczna-podroz-z-maciejem-niesiolowskim-zdjecia/

28 października, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *