W rozmowie z Pawłem Kmiecikiem Marcin Górski, komentator meczów Aluron Virtu CMC Zawiercie mówił z właściwą sobie charyzmą o tęsknocie za komentowaniem meczów na żywo, o komentowaniu “siatkarskich żelek” oraz o przygotowaniach do nowego sezonu. Nie zabrakło podczas wywiadu barwnych opowieści i anegdot. Zapraszamy do słuchania.

Posłuchajcie wywiadu: 

_

Dziś jest poniedziałek 15 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:30, zachód będzie miał miejsce o 20:55. Dzień potrwa 16 godzin i 25 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Patrycja Gotfryd to wokalista pochodząca z Niegowonic w gminie Łazy. W sobotę 13 czerwca opublikowała na YouTube utwór “Na krawędzi świata”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/pochodzaca-z-niegowonic-patrycja-gotfryd-nagrala-teledysk-na-krawedzi-swiata-wideo/

_

W niedzielę 14 czerwca wieczorem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Sienkiewicza w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/dachowanie-na-skrzyzowaniu-ulic-lesnej-i-sienkiewicza-w-zawierciu-zdjecia/

_

Wydarzenie o nazwie Żarciowozy odwołane w minionych tygodniach z powodu pandemii koronawirusa ma nowy termin – 26-28 czerwca 2020 r. 

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-ostatni-weekend-czerwca-do-zawiercia-przyjada-zarciowozy-plakat/

_

Prezydent Zawiercia ogłosił konsultacje społeczne dotyczące propozycji nadania zawierciańskiej bibliotece imię śp. Bogdana Dworaka, zmarłego w maju Honorowego Obywatela Miasta Zawiercie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/miejska-i-powiatowa-biblioteka-publiczna-im-bogdana-dworaka-w-zawierciu-miasto-oglosilo-konsultacje-spoleczne/

_

15 czerwca, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *