Co dalej z porodówką w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu? I jak ocenia działania prezydenta Zawiercia, starosty zawierciańskiego oraz rad – powiatu i miasta. O to zapytaliśmy Marcina Wojciechowskiego, radnego Rady Powiatu Zawierciańskiego i rzecznika Szpitala Powiatu Zawierciańskiego. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 17 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:36, zachód będzie miał miejsce o 16:08. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin 32 minuty.

– 

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

16 stycznia zmarł ks. Witold Stolarczyk, najstarszy kapłan Diecezji Kieleckiej, były proboszcz parafii w Cisowie (gm. Pilica) i w Łanach Wielkich (gm. Żarnowiec). 

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zmarl-ks-witold-stolarczyk-b-wieloletni-proboszcz-w-lanach-wielkich-i-sprawiedliwy-wsrod-narodow-swiata/

W minionych tygodniach doszło do kradzieży kilku puszek na datki na rehabilitację Wiktorka, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową, Karoliny, która przez wiele miesięcy była w stanie śpiączki po wypadku spowodowanym przez austriackiego prawnika, do dziś jest częściowo sparaliżowana, a także Pauliny wymagającej rehabilitacji po ciężkim udarze spowodowanym przez zaniedbanie lekarzy w zawierciańskim szpitalu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-zawierciu-skradziono-kilka-puszek-na-datki/

Z naszą redakcją skontaktowała się Pani Elżbieta, która w minionych dniach korzystała z usług Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zawierciu. Mieszkanka powiatu była oburzona jakością obsługi.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/list-czytelniczki-o-wydziale-komunikacji-dlaczego-1-osoba-obsluguje-kilkadziesiat-osob-oto-odpowiedz-starostwa/

17 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *