Zaczęliśmy od tematu znaczenia dla związkowców rocznicy wprowadzenia stanu wojennego i pacyfikacji kopalni “Wujek”, ale głównym tematem rozmowy była świąteczna akcja organizowana od 14 lat przez Międzyzakładowy Samorządny Niezależny Związek Zawodowy Pracowników CMC Poland i spółek. Opowiadał o niej Marek Kijas, przewodniczący związku. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 19 grudnia, wschód słońca nastąpił o 07:38, zachód będzie miał miejsce o 15:39. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 1 minutę.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Około godziny 7:00 w czwartek 19 grudnia na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Leśnej w Zawierciu miała miejsce kolizja dwóch samochodów osobowych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kolizja-na-skrzyzowaniu-ulic-sienkiewicza-i-lesnej-w-zawierciu-zdjecia/?fbclid=IwAR3q6JZiF_80QGH8bQRH7oFKCpH13DmrvKR932xD6s44dlcznDmgtFukHGg

Przed Sądem Rejonowym w Zawierciu miało miejsce zgromadzenie przeciwników nowego projektu ustawy dotyczącej sądownictwa. W proteście uczestniczyło około stu osób.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wolne-sady-wolni-ludzie-zgromadzenie-przed-sadem-rejonowym-w-zawierciu-audio-zdjecia/

19 grudnia, 2019

Written by:

3 Comments

 • Zenon

  19/12/2019

  Wszystkim dorosłym znajomkom rozdają maskotki a ten facet mówi że nie

 • Marek

  19/12/2019

  Dobrze że ślady po walce ze starostą już znikły bo byłby obciach chyba że to stare zdjęcie

 • Waldek

  22/12/2019

  Kogo obchodzi co myśli i co robi jeden z największych nierobów w Zawierciu ,czyli Marek Kijas.
  A to zdjęcie to chyba jakiegoś pijaczyny z NAW-u.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *