O Zawierciu z perspektywy Jaworzna i Jaworznie z perspektywy Zawiercia, a także o pracach Sejmiku Województwa Śląskiego mówiła Maria Materla, radna wojewódzka i czwartkowy Gość Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

Urząd Miejski w Zawierciu w maju 2019 roku zlecił usunięcie figurek żabek z ronda na Żabkach. Kiedy symbol dzielnicy wróci na miejsce? UM od prawie dwóch lat: “Analizujemy”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/urzad-miejski-w-zawierciu-w-maju-2019-roku-zlecil-usuniecie-figurek-zabek-z-ronda-na-zabkach-kiedy-symbol-dzielnicy-wroci-na-miejsce-um-od-prawie-dwoch-lat-analizujemy/

_

Rodzice uczniów klasy sportowej SP9: “KP Warta Zawiercie omylnie traktuje nas jako członków swojego klubu i każe płacić za zajęcia w ramach klasy sportowej”. UM: “Nie ma żadnego podwójnego finansowania”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/rodzice-uczniow-klasy-sportowej-sp9-kp-warta-zawiercie-omylnie-traktuje-nas-jako-czlonkow-swojego-klubu-i-kaze-placic-za-zajecia-w-ramach-klasy-sportowej-um-nie-ma-zadnego-podwojnego-finansow/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

21 stycznia, 2021

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *