Czy radny Rady Miejskiej w Zawierciu Mariusz Golenia wie coś na temat nieoficjalnie ale poważnie brzmiących pogłosek o planowanym wiceprezydencie Zawiercia z Prawa i Sprawiedliwości? Posłuchajcie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest środa 4 grudnia, wschód słońca nastąpił o 07:23, zachód będzie miał miejsce o 15:40. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 17 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Centrum Inicjatyw Lokalnych z Zawiercia wydało Kalendarz “Dawne Zawiercie” na 2020 rok. Na jedną z fotografii zawartych w wydawnictwie negatywnie zareagował wicestarosta zawierciański Paweł Sokół.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wicestarosta-o-kalendarzu-cil-u-dawne-zawiercie-jest-to-niezreczne-umieszczanie-takiej-fotografii-czy-kalendarz-promuje-nazizm/

29 listopada 2019 roku odbył się Zjazd Hufca Ziemi Zawierciańskiej podczas którego udzielono absolutorium wszystkim członkom ustępującej komendy hufca, zostały złożone sznury funkcyjne, a także wręczono podziękowania.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zjazd-hufca-ziemi-zawiercianskiej-zdjecia/

4 grudnia, 2019

Written by:

1 Comment

  • Mieszkaniec

    04/12/2019

    Od pewnego momentu widzę że w Zawierciu ,mamy j danej osoby zapędy DYKTATORSKIE!!! Miały być konsultacje ,a ich nie było , albo wiem ,ale nie powiem!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *