Siłownie i kluby fitness zamknięte. Co robić, żeby po ogólnopolskiej kwarantannie nie przytyć? Wyjaśniał Mariusz Kuśmierski, trener personalny. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest piątek 20 marca, wschód słońca nastąpił o 05:46, zachód będzie miał miejsce o 17:54. Dzień potrwa 12 godzin i 8 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Ministerstwo zdrowia wydało komunikat o aktualnej liczbie osób zakażonych koronawirusem. Od wczorajszego wieczoru stwierdzono 12 nowych zarażeń.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-367-zakazen-w-polsce-1-nowa-w-woj-slaskim-w-zawiercianskim-szpitalu-z-5-do-6-wzrosla-liczba-osob-z-koronawirusem/

Starostwo Powiatowe w Zawierciu opublikowało na swojej stronie internetowej zestawienie ofert edukacyjnych szkół ponapodstawowych z terenu powiatu zawierciańskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/starostwo-powiatowe-w-zawierciu-zacheca-do-wyboru-szkol-w-naszym-powiecie-oto-szczegolowa-oferta/

_

W czwartek 19 marca o godzinie 7:00 rano otwarto po remoncie sklep Biedronka przy ul. Bohaterów Westerplatte 33 w Zawierciu (osiedle Żabki).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/otwarcie-biedronki-w-zawierciu-przyszlo-okolo-30-osob-zdjecia/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *