Dokąd ciążą Szczekociny (to sformułowanie zaczerpnięte z wydziału komunikacji!)? Czy najbardziej oddalona od Zawiercia gmina w powiecie zawierciańskim interesuje się tym, co w mieście powiatowym słychać (oraz czym Zawiercie powinno się interesować jeśli chodzi o Szczekociny)? Jak to jest być charytatywnym radnym? Na te i wiele innych pytań odpowiadał Mariusz Piotrowski, radny Rady Powiatu Zawierciańskiego pochodzący ze Szczekocin. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 31 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:21, zachód będzie miał miejsce o 16:31. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin 10 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Podczas styczniowej sesji Rady Miejskiej w Zawierciu, która odbyła się w środę 29 stycznia 2019 roku, oprócz wypowiedzi mocnych i pełnych złośliwości nie brakło również, zarówno z ust włodarza miasta jak i radnych, wypowiedzi wywołujących uśmiech na twarzy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zlote-usta-na-sesji-rady-miejskiej-ja-rozumiem-ze-pan-nie-rozumie-wyglada-jak-z-mossadu-tylko-krowa-zmienia-zdanie-audio/

Sesja Rady Powiatu Zawierciańskiego, która odbyła się w czwartek 30 stycznia 2020 roku rozpoczęła się od prezentacji przedstawionej przez Andrzeja Rusa, dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Zawierciu, na temat sytuacji na rynku pracy w powiecie zawierciańskim. Bezrobocie w naszym powiecie spadło w latach 2017-2019 z niespełna 10% do ponad 5%.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/spor-o-porodowke-na-sesji-rady-powiatu-prosze-o-reasumpcje-glosowania-bo-mi-sie-zle-nacisnelo-zdjecia/

W styczniowej sesji Rady Miejskiej w Zawierciu uczestniczyło 18 radnych, nie było radnych Beaty Chawuły, Joanny Janik-Jaworskiej i Ewy Mićki. Przewodnicząca rady miejskiej Beata Chawuła uczestniczyła w trwającej w tym samym czasie uroczystej odprawie rocznej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Sesja rozpoczęła się od gratulacji złożonych Ewie Brewczyńskiej-Florczyk, dotychczasowej przewodniczącej Zawierciańskiego Forum Seniorów w związku z jej wyborem na wiceprzewodniczącą Obywatelskiego Parlamentu Seniorów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/prezydent-do-radnych-na-sesji-powtorzyc-bo-nie-slyszycie-audio-zdjecia/

31 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *