O awansie KS Viret CMC Zawiercie do pierwszej ligi oraz o aktualnej kondycji Viretu i planowanych transferach mówił w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem prezes klubu – Mariusz Woźniak. 

Posłuchajcie wywiad:

_

Dziś jest czwartek 21 maja, wschód słońca nastąpił o 04:47, zachód będzie miał miejsce o 20:29. Dzień potrwa 15 godzin i 42 minuty.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W czwartek 16 kwietnia 67-letnia kobieta z niewydolnością nerek trafiła na leczenie do zawierciańskiego szpitala. W piątek 14 maja zmarła na COVID-19.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/67-letnia-kobieta-trafila-do-szpitala-powiatowego-w-zawierciu-z-niewydolnoscia-nerek-zmarla-na-koronawirusa-najgorsze-jest-to-ze-umarla-w-samotnosci/

_

Michał Jastrząb to nauczyciel z niemal 18-letnim stażem. Obecnie jest wuefistą w Szkole Podstawowej nr 4 w Zawierciu. W minionych dniach otrzymał informację o zwolnieniu go z pracy z końcem roku szkolnego. W jego obronie stanęli rodzice uczniów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sp4-w-zawierciu-zamierza-zwolnic-wuefiste-michala-jastrzebia-rodzice-uczniow-nie-chca-zeby-odchodzil-i-zbieraja-podpisy-pod-petycja-poparlo-ja-ponad-130-osob/

Zapraszamy do lektury felietonu, a właściwie wspomnienia poświęconego Bogdanowi Dworakowi, napisanego kilka godzin po pogrzebie Honorowego Obywatela Miasta Zawiercie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/zegnaj-dworaku-felieton/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *