Styczniowa sesja Rady Miejskiej w Zawierciu, która odbyła się w środę 29 stycznia, choć nie trwała – jak niegdyś – 9 godzin, to nie brakło mocnych słów na linii prezydent-rada. O komentarz do sesji poprosiliśmy radną miejską Martynę Gajos. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 30 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:22, zachód będzie miał miejsce o 16:29. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin 7 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Od środy 29 stycznia 2020 roku nie można bezpłatnie parkować na parkingu koło galerii handlowej DL Shopping Center Zawiercie przy ul. Leśnej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/koniec-bezplatnego-parkowania-kolo-dl-shopping-center-na-ul-lesnej-10-w-zawierciu-firma-zamontowala-parkomat/

W środę 29 stycznia w Hali Widowisko-Sportowej “Centrum” w Dąbrowie Górniczej odbył się kolejny mecz Aluron Virtu CMC Zawiercie w ramach europejskiego Pucharu Challenge. Tym razem Jurajscy Rycerze podjęli Spor Toto Ankara.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/pewna-wygrana-aluron-virtu-cmc-zawiercie-z-spor-toto-ankara-w-setach-25-do-13-11-i-19-audio-zdjecia-kibicow/

W środę 29 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego miała miejsce odprawa roczna Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu za rok 2019, podczas której przedstawione zostały wyniki pracy policji w minionym roku oraz priorytety na rok 2020.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/odprawa-roczna-komendy-powiatowej-policji-w-zawierciu-za-rok-2019-audio-zdjecia/

30 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *