W październikowej sesji Rady Miejskiej w Zawierciu, która odbyła się w minioną środę, uczestniczył poseł-elekt Mateusz Bochenek (Koalicja Obywatelska). W poniedziałkowej rozmowie z Gościem Dnia Radia Zawiercie mówił o tym jak spór o Młodzieżową Radę Miasta Zawiercie wygląda z perspektywy nowego posła i byłego przewodniczącego Rady Miasta Sosnowiec, który początki swojej aktywności politycznej miał w Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowiec. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest poniedziałek 4 listopada, wschód słońca nastąpił o 06:35, zachód będzie miał miejsce o 16:15. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin i 40 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

4 listopada 2018 roku odbyła się druga tura wyborów na prezydenta Zawiercia, w której o fotel włodarza gminy zmagali się Witold Grim i Łukasz Konarski.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/minal-rok-od-wyboru-lukasza-konarskiego-na-wlodarza-zawiercia-jak-oceniacie-jego-prezydenture-sonda/

W niedzielę 3 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbył się trzeci mecz nowego sezonu PlusLigi Aluronu Virtu CMC Zawiercie. Jurajscy Rycerze podjęli MKS Będzin.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/aluron-virtu-cmc-zawiercie-mks-bedzin-derby-sa-nasze/

4 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *