Żarciowozy po raz kolejny zagoszczą w Zawierciu. O tym, na czym polega wyjątkowość kolejnej ich edycji mówił Mateusz Leszczawski, poniedziałkowy Gość Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest poniedziałek 3 marca, wschód słońca nastąpił o 06:25, zachód będzie miał miejsce o 17:24. Dzień potrwa 10 godzin i 59 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Młodziczki z zespołu MKS “Dwójka Zawiercie” od czwartku 27 lutego uczestniczyły w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadatek w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zespol-mks-dwojka-zawiercie-awansowal-do-polfinalu-mistrzostw-polski-kadetek-zdjecia/

W niedzielę 1 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbył się mecz Aluron Virtu CMC Zawiercie – PGE Skra Bełchatów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (25:21, 20:25, 25:20, 25:14).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/aluron-virtu-cmc-zawiercie-pge-skra-belchatow-31-posluchajcie-co-po-meczu-powiedzial-trener-jurajskich-rycerzy-audio-zdjecia/

_

W niedzielę 1 marca spod Miejskiego Ośrodka Kultury “Centrum” w Zawierciu wyruszył Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowany rokrocznie od kilku lat przez Stowarzyszenie Zawierciańska Inicjatywa Narodowa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/za-nami-tropem-wilczym-bieg-pamieci-zolnierzy-wykletych-wideo-zdjecia/

Na skwerze Armii Krajowej w Zawierciu (przy ul. Powstańców Śląskich) odbyła się dziś uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercianska-uroczystosc-narodowego-dnia-pamieci-zolnierzy-wykletych-audio-zdjecia/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *