Aluron CMC Warta Zawiercie i Ślepsk Malow Suwałki miały stanąć do walki w najbliższą niedzielę 4 października. Niestety, mecz nie odbędzie się ze względu na trwającą kwarantannę w drużynie z Suwałek.

Dyrektor Działu Komunikacji Aluron CMC Warta Zawiercie Michał Kwietko-Bębnowski stwierdza, że zawierciański klub był na to przygotowany:

_

Michał Kwietko-Bębnowski wyjaśnia przy okazji, jak wygląda funkcjonowanie drużyny w dobie pandemii:

_

W związku z pandemią na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu przy ul. Blanowskiej 40 przestrzegane są określone ośrodki bezpieczeństwa:

_

Na stronie Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki zamieszczono komunikat, potwierdzający odwołanie niedzielnego meczu, który zamieszczamy poniżej:

“Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. przekazuje do publicznej informacji komunikat nadesłany przez Polską Ligę Siatkówki. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią:

Ze względu na trwającą kwarantannę związaną z koronawirusem w drużynie Ślepsk Malow Suwałki, Polska Liga Siatkówki odwołuje mecz PlusLigi, zaplanowany do rozegrania w dniu 4 października, o godzinie 20:30 – Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Zawiercie. Nowy termin rozegrania meczu zostanie ustalony w późniejszym czasie”.

MS
Fot.: Aluron CMC Warta Zawiercie

2 października, 2020

Written by:

1 Comment

  • name

    05/10/2020

    nie pisze i nie mówi się “Suwałek”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *