O ostatniej sesji Rady Miasta, stosunku prezydenta Łukasza Konarskiego wobec zawierciańskiego schroniska dla zwierząt, rewitalizacji Marszałkowskiej, koncepcjach budowy hali widowiskowo-sportowej w Zawierciu, a także o głosowaniu nad absolutorium i wotum zaufania dla włodarza Zawiercia mówił w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem radny miejski Michał Myszkowski.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 3 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:34, zachód będzie miał miejsce o 20:46. Dzień potrwa 16 godzin i 12 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Jak poinformowało ministerstwo zdrowia i wojewódzki sanepid, w Zawierciu zmarł 56-letni mężczyzna. W popołudniowym komunikacie zawierciański sanepid informuje, że zmarły był mieszkańcem gminy Ogrodzieniec.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/covi-19-zmarl-56-letni-mieszkaniec-gminy-ogrodzieniec/

_

Zwyczajowo do końca kwietnia, jednak w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa do końca maja, władze miejskie oraz prezesi i dyrektorzy spółek i jednostek miasta mają obowiązek złożyć swoje oświadczenia majątkowy za ubiegły rok.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercie-ile-zarabia-prezydent-sekretarz-skarbnik-oraz-prezesi-spolek-miejskich-i-dyrektorzy-glownych-jednostek-miasta/

_

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Zawierciu na swojej stronie internetowej, nie żyje Barbara Baryła, skarbnik powiatu zawierciańskiego w latach 1999-2007.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zmarla-barbara-baryla-skarbnik-powiatu-zawiercianskiego-w-latach-1999-2007/

_

Biuro prasowe klubu od pewnego czasu informuje o zmianach personalnych w szeregach Jurajskich Rycerzy.  Od 1 czerwca wiemy, kto na pewno nie zagra w sezonie 2020/2021. Drużynę opuściło dziesięciu siatkarzy i wiceprezes zarządu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/zmiany-personalne-w-aluron-virtu-cmc-zawiercie-odejscie-dziesiecu-zawodnikow/

_

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *