O wotum zaufania, nowej wiceprezydent Zawiercia, pumie i filmie “Gierek” mówił środowy Gość Dnia Radia Zawiercie, radny Rady Miejskiej Michał Myszkowski. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 29 lipca, wschód słońca nastąpił o 05:04, zachód będzie miał miejsce o 20:31. Dzień potrwa 15 godzin i 27 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W środę 29 lipca około godziny 9:00 doszło do przerwania gazociągu w Porębie przy ul. Siewierskiej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/wyciek-gazu-w-porebie-ewakuowano-mieszkancow-zdjecia/

_

Wracamy do tematu figurek żabek, który znajdowały się na dawnym skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Leśnej w Zawierciu. Od figurek będących częścią fontanny na skwerze pochodzi nazwa osiedla Żabki.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/od-maja-2019-roku-na-zabkach-nie-ma-zabek-czy-miasto-stac-na-kilka-tysiecy-zlotych-tyle-potrzeba-na-na-renowacje-lub-zakup-nowych-figurek/

_

W minionym miesiącu w Zawierciu doszło do prawie 20 awarii i przerw w dostawie wody. Redakcja Mediów Zawierciańskich zwróciła się do Urzędu Miejskiego w Zawierciu z pytaniem o przyczynę takiej sytuacji.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercie-w-miesiac-prawie-20-awarii-i-przerw-w-dostawie-wody-co-jest-tego-przyczyna/

_

redakcja@zawiercianskie.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *