O minionej sesji, decyzji ministra o przedłużeniu koncesji na poszukiwanie złóż cynku i ołowiu w naszym regionie i podsumowaniu 2 lat kadencji prezydenta i rady mówił Michał Myszkowski, radny Rady Miejskiej w Zawierciu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

Firma Dino Polska S.A., właściciel sieci sklepów Dino, złożyła wniosek o pozwolenie na budowę sklepu przy ul. Oświatowej w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-zawierciu-borowym-polu-ma-powstac-sklep-dino-pod-koniec-pazdziernika-zlozono-wniosek-o-pozwolenie-na-budowe/

_

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach poinformowała o wyborze najkorzystniejszych ofert na przygotowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla trzech obwodnic: Kroczyc, Pradeł, a także Szczekocin i Goleniów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/gramar-z-lublinca-mosty-katowice-wybrane-w-przetargach-na-dokumentacje-3-obwodnic-kroczyc-pradel-oraz-szczekocin-i-goleniow-drogi-maja-powstac-w-latach-2023-2025/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

10 listopada, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *