Czym jest borelioza, jak jest leczona i jak powinna być leczona mówił w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem w Radiu Zawiercie prezes Fundacji Akademia Boreliozy Michał Szebestik. 

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 8 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:39, zachód będzie miał miejsce o 20:54. Dzień potrwa 16 godzin i 15 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

We wtorek 30 czerwca Fundacja Media Zawierciańskie wydała pierwszy numer bezpłatnej gazety “Wiadomości Zawierciańskie”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/pierwsze-wydanie-wiadomosci-zawiercianskich-co-w-gazecie/

_

We wtorek około godziny 13:00 doszło do zdarzenia na terenie zawierciańskiej huty. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/huta-w-zawierciu-58-latek-przygnieciony-przez-maszyne/

_

Zobaczcie, jakie były zarobki w 2019 roku dyrektorów jednostek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Zawierciu. Ranking według wysokości łącznego wynagrodzenia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/ile-zarabiaja-dyrektorzy-szpitala-pup-dps-ppp-pcpr-pckz-cuw-i-innych-jednostek-starostwa/

_

Wakacyjna ramówka Radia Zawiercie wchodzi w życie od poniedziałku 29 czerwca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zobaczcie-letnia-ramowke-radio-zawiercie/

_

1 Comment

  • Mirosław

    08/07/2020

    Teraz proponuję zrobić wywiad z dr n. med. Lucjan Kępa.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *