Któż inny mógł być Gościem Dnia Radia Zawiercie w dniu 6 grudnia jak nie Mikołaj? Ten Święty rozdaje prezenty, więc nie chcąc mu przeszkadzać, zaprosiliśmy jego zawierciańskich zastępców – Mikołaja Krasuckiego i Mikołaja Matyszczyka. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 6 grudnia, dzień św. Mikołaja, wschód słońca nastąpił o 07:25, zachód będzie miał miejsce o 15:39. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 14 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Gra terenowa rozpocznie się w sobotę 7 grudnia o godzinie 10:00 na terenie rajcówki skautów, która znajduje się na terenie parafii NMP Królowej Polski w Zawierciu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Skauting Katolicki “Azymut”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercianscy-skauci-zapraszaja-gre-terenowa-mali-ratownicy-plakat/

Wojewoda śląski apeluje o nieorganizowanie w piątek 6 grudnia hucznych imprez na terenie województwa śląskiego. W powiecie zawierciańskim planowane jest kilka imprez Mikołajkowych – w Łazach, Ogrodzieńcu, Włodowicach i Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wojewoda-slaski-oglosil-zalobe-po-tragedii-w-szczyrku-apeluje-zeby-w-piatek-6-grudnia-nie-organizowac-hucznych-imprez/

6 grudnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *