O tym jakie są podobieństwa między prowadzeniem działalności gospodarczej a skakaniem ze spadochronem oraz o wpływie koronawirusa na działalność zawierciańskiego targowiska mówił w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem Mirosław Zakrzewski – prezes Stowarzyszenia Kupców Zawierciańskich.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest poniedziałek 6 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:38, zachód będzie miał miejsce o 20:55. Dzień potrwa 16 godzin i 17 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

We wtorek 30 czerwca Fundacja Media Zawierciańskie wydała pierwszy numer bezpłatnej gazety “Wiadomości Zawierciańskie”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/pierwsze-wydanie-wiadomosci-zawiercianskich-co-w-gazecie/

_

W piątek 3 lipca tata Lenki, Łukasz Jałowiec, był Gościem Dnia Radia Zawiercie. Mówił m.in. o tym, że we trójkę – wraz z żoną i cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe 6-letnią córką – chcą wejść na 28 szczytów górskich w Polsce.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-piatek-w-radiu-zawiercie-w-niedziele-w-tvp3-katowice-akcja-rodzicow-6-letniej-lenki-z-zawiercia-wideo/

_

W ubiegły piątek 19 czerwca 2020 roku dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych został przeprowadzony II etap Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Wzięło w nim udział 288 zespołów z całej Polski. Uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zawierciu okazały się najlepsze w województwie śląskim.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/uczennice-zawiercianskiego-ekonomika-wygraly-wojewodzka-olimpiade-warto-wiedziec-wiecej-o-ubezpieczeniach-spolecznych/

_

Wakacyjna ramówka Radia Zawiercie wchodzi w życie od poniedziałku 29 czerwca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zobaczcie-letnia-ramowke-radio-zawiercie/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *