Zamknięto targowiska w Łazach, Ogrodzieńcu, Szczekocinach i przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu. Ryneczek na Żabkach wciąż działa. Czy jest bardziej niebezpieczny niż inne sklepy czy markety? Czwartkowym Gościem Dnia Radia Zawiercie był Mirosław Zakrzewski, prezes Stowarzyszenia Kupców Zawierciańskich. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 19 marca, wschód słońca nastąpił o 05:48, zachód będzie miał miejsce o 17:53. Dzień potrwa 12 godzin i 5 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Ministerstwo zdrowia przed godziną 9:00 rano wydało kolejny komunikat o liczbie osób zarażonych koronawirusem. Od wczorajszego wieczora liczba ta wzrosła o prawie 20.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-305-zakazen-polsce-6-nowych-w-woj-slaskim-m-in-w-bytomiu-i-chorzowie/

W czwartek 19 marca o godzinie 7:00 rano otwarto po remoncie sklep Biedronka przy ul. Bohaterów Westerplatte 33 w Zawierciu (osiedle Żabki).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/otwarcie-biedronki-w-zawierciu-przyszlo-okolo-30-osob-zdjecia/

_

Nie odbędzie się zaplanowana na czwartek 19 marca sesja Rady Miejskiej w Łazach.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/sesja-nadzwyczajna-w-lazach-odwolana/

 

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *