Kupujmy, zamawiajmy, wspierajmy. Lokalnie. Małe sklepy i punkty usługowe działające na terenie powiatu zawierciańskiego to najczęściej lokalni przedsiębiorcy. Wybierajmy ich produkty i usługi. Korzyść odczujemy wszyscy. Między innymi o tym mówił Mirosław Zakrzewski, prezes Stowarzyszenia Kupców Zawierciańskich. Nagranie zostało wykonane przed poinformowaniem przez policję sprzedających kwiaty naprzeciwko Biedronki o zakazie handlu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W środę 28 października o godzinie 18:30 na placu św. Jana Pawła II w Zawierciu rozpoczął się kolejny protest przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kolejny-protest-w-zawierciu-przeciw-wyrokowi-trybunalu-konstytucyjnego-wideozdjecia/

_

W Szczekocinach w środę 28 października o godz. 10.00 rozpoczął się protest rolników. Rolnicy zablokowali odcinek DK78 przy stacji paliw Orlen w związku z tzw. “Piątką Kaczyńskiego”. Organizatorem strajku jest NSZZ “Solidarność” Rolników Indywidualnych Województwa Śląskiego, a także Samoobrona z województwa śląskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/szczekociny-protest-rolnikow-przeciwko-piatce-kaczynskiego-audiozdjecia/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

29 października, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *