Handlowanie na Ryneczku na Żabkach w Zawierciu jest coraz trudniejsze – opłaty dla najemców są coraz wyższe, a kupujących jest coraz mniej. Czy Ryneczek czekają zmiany? O sytuacji na Ryneczku mówił Mirosław Zakrzewski, prezes Stowarzyszenia Kupców Zawierciańskich. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest wtorek 11 lutego, wschód słońca nastąpił o 07:03, zachód będzie miał miejsce o 16:50. Dzień potrwa 9 godzin i 47 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W poniedziałek 10 lutego 2020 r. został zamknięta ul. Mrzygłodzka w związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 791 od DK 1 do DK 78.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/ulica-mrzyglodzka-w-zawierciu-zamknieta/

W poniedziałek 10 lutego w niemal całej Polsce bardzo silnie wiał wiatr. W powiecie zawierciańskim straż pożarna interweniowała kilka razy w związku z gałęziami i drzewami zalegającymi na jezdni.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/silny-wiatr-w-powiecie-zawiercianskim-zerwana-sygnalizacja-swietlna-i-interwencje-strazy-pozarnej/

O zamiarze budowy restauracji McDonald’s w Zawierciu firma McDonald’s Polska Sp. z o. o. mówi od około 4 lat. I – jak do tej pory – informuje, że restauracja będzie zlokalizowana przy mającej powstać Galerii Handlowej “Brama Jury” przy wyjeździe z Zawiercia w kierunku Poręby. Redakcja Mediów Zawierciańskich co pewien czas dopytuje o zawierciańskie plany McDonald’s. Tym razem odpowiedź firmy była inna niż zwykle.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/mcdonalds-w-zawierciu-pierwszych-gosci-planujemy-przyjac-pod-koniec-tego-roku/

11 lutego, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *