Podczas Międzypowiatowej Spartakiady Sportów Rekreacyjnych dla Lenki Jałowiec w sobotę 28 września odbędzie się również finał akcji “Pełna miska dla schroniska”. A akcji opowiedziała jej koordynatorka, Natalia Cieślakowska. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest wtorek 17 września, wschód słońca nastąpił o 06:18, zachód będzie miał miejsce o 18:55. Dzień potrwa 12 godzin i 37 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że Sąd Rejonowy w Myszkowie wydał wyrok uznający wójta Irządz Jana M. za winnego kierowania samochodem osobowym będąc w stanie po użyciu alkoholu, spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym w stanie po użyciu alkoholu oraz kierowania samochodem bez wymaganych dokumentów. W lipcu sąd drugiej instancji uniewinnił wójta z zarzutu braku wymaganych dokumentów, resztę zarzutów pozostawił w mocy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wojt-irzadz-prawomocnie-skazany-za-kierowanie-samochodu-po-uzyciu-alkoholu/

Sprzedaż karnetów na domowe mecze zawierciańskiej drużyny w PlusLidze w sezonie 2019/2020 rozpocznie się 27 września i będzie trzy-etapowa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/27-wrzesnia-rusza-sprzedaz-karnetow-na-mecze-aluron-virtu-cmc-zawiercie-w-sezonie-2019-2020/

17 września, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *