O tworzeniu i stworzeniu antykoronawirusowej nanomaseczki Halloy Nano oraz o zbieraniu środków na uruchomienie jej produkcji  (link do zbiórki TUTAJ) mówił na antenie Radia Zawiercie w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem Norbert Duczmal. 

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest wtorek 5 maja, wschód słońca nastąpił o 05:10, zachód będzie miał miejsce o 20:07. Dzień potrwa 14 godzin i 57 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Oto najnowsze komunikaty ministerstwa zdrowia i biura prasowego wojewody śląskiego wydane przed godziną 18:00. Poprzedni komunikat dotyczył godziny 10:00.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/69-nowych-zakazen-w-polsce-19-w-woj-slaskim-jedno-w-zawierciu-w-polsce-zmarlo-kolejne-15-osob-w-tym-44-latek-z-koszalina/

Fundacja Media Zawierciańskie zaprasza na wydarzenie online – już w najbliższy piątek 8 maja o godzinie 18:00 na antenie internetowego Radia Zawiercie oraz na Facebooku Radio Zawiercie odbędzie się Kulturalny Wieczór Radia Zawiercie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-piatek-8-maja-zapraszamy-na-kulturalny-wieczor-radia-zawiercie-plakat/

_

Jednym z głównych tematów omawianych podczas sesji Rady Miejskiej w Zawierciu w czwartek 30 kwietnia był temat schroniska. Obiekt istnieje od ponad 5 lat (znajduje się tuż przy wysypisku śmieci w Zawierciu). Do niedawna właściciele wyrażali chęć zakupu terenu i rozbudowy swojego obiektu. Od wielu miesięcy na terenie schroniska fruwają śmieci z wysypiska i unosi się pył. Prezydent Zawiercia poinformował na sesji, że właściciele rozważają przeniesienie swojego obiektu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/prezydent-na-sesji-do-rady-i-przewodniczacej-wysoki-sadzie-pani-prokurator-dyskusja-o-schronisku-najpierw-sie-utrudnia-dzialalnosc-zatruwa-sie-tym-zatruwa-sie-tamtym-a-pozniej-rozmaw/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *