Od 5 grudnia 2019 na antenie Radia Zawiercie będzie można słuchać nowej audycji. Audycję “25. Godzina Dnia” w każdy czwartek o 19:00 będzie prowadziła Marlena Magiera.

Marlena Magiera współpracowała z Radiem Zawiercie na samym początku jego istnienia, po czym z przyczyn osobistych zawiesiła współpracę, ale od 5 grudnia wraca na antenę.

-Wracam do Was po dość długiej przerwie, ale bogatsza o nowe doświadczenia i pomysły. Będziemy słyszeli się w każdy czwartek o 19:00 podczas mojej audycji pod nazwą „25. Godzina Dnia”. Skąd ta nazwa? Jest to abstrakcyjna godzina w naszym życiu, której każdy z nas potrzebuje. To godzina, w której się zaśmiejecie, wzruszycie, zastanowicie nad swoim życiem, a może nawet ta godzina Was do czegoś zainspiruje…? Fanaberia! Co w audycji? Wszystko co warte uwagi. Będzie dużo wywiadów, ale także luźnych rozmów, najnowsze piosenki ze świata, ale też te, które pamiętają kolejki PRL-u. Przygotujcie się na rozmowy z ciekawymi ludźmi o ich (nie)zwykłym codziennym życiu. Nie zabraknie inspirujących i ciekawych rozmów o podróżach oraz o Stanach Zjednoczonych Ameryki -> w końcu zniesiono wizy! – zachęca do słuchania audycji “25. Godzina Dnia” Marlena Magiera.

29 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *