O muzycznych początkach, tworzeniu i nagrywaniu utworów oraz o grze na gitarze i planach na przyszłość rozmawiała z Pawłem Kmiecikiem Patrycja Gotfryd – pochodząca z Niegowonic w gminie Łazy gitarzystka i wokalistka.

Dziś jest poniedziałek 22 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:30, zachód będzie miał miejsce o 20:57. Dzień potrwa 16 godzin i 29 minut.

Posłuchajcie nagrania:

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Każdy kto chciałby rozpocząć służbę w policji, może składać niezbędne do postępowania kwalifikacyjnego dokumenty w jednostkach miejskich i powiatowych policji województwa śląskiego lub w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach osobiście, po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu z pracownikiem kadr lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/trwa-rekrutacja-do-policji-sprawdz-czy-spelniasz-wymagania/

_

W sobotę 20 czerwca podczas konferencji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłoszono akcję skierowaną do wszystkich gmin w Polsce zamieszkałych przez maksymalnie 20 tys. osób. Z każdego województwo jedna gmina o najwyższej frekwencji w I turze wyborów na Prezydenta Polski otrzyma wóz strażacki o wartości 800 tys. zł.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/woz-strazacki-za-niemal-800-tys-zl-za-najwyzsza-w-wojewodztwie-frekwencje-w-i-turze-mswia-oglosilo-akcje-skierowana-do-gmin-ponizej-20-tys-mieszkancow/

_

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia o silnym deszczu z burzami. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (RCB) poinformowało o prognozowanych intensywnych opadach deszczu, burzach z gradem i silnym wietrze oraz możliwych podtopieniach. 

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/alert-rcb-prognozowane-intensywne-opady-deszczu-burze-z-gradem-i-silny-wiatr-mozliwe-podtopienia/

_

W sobotę 20 czerwca w sali koncertowej Hutnik przy ul. Paderewskiego 51 w Zawierciu odbył się koncert Filharmonii Jurajskiej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/ekspresowy-koncert-antycoronawirusowy-filharmonii-jurajskiej-wideozdjecia/

_

22 czerwca, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *