Czym zajmuje się Wydział Komunikacji Społecznej w UM Zawiercie? Jak wygląda jego współpraca z mediami ogólnopolskimi i lokalnymi? Czy UM  odbiera telefony od mieszkańców i jak szybko udziela odpowiedzi? Na te i inne pytania odpowiadał na antenie Radia Zawiercie naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej w UM Zawiercie – Patryk Drabek.  

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest czwartek 23 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:33, zachód będzie miał miejsce o 19:49. Dzień potrwa 14 godzin i 16 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W Polsce pojawiło się 177 nowych zakażeń koronawirusem, 21 spośród nich dotyczy województwa śląskiego. Jak poinformował Szpital Powiatowy w Zawierciu, zarażona Covid-19 została również zastępca dyrektora szpitala ds. lecznictwa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zastepca-dyrektora-szpitala-powiatowego-w-zawierciu-ma-koronawirusa-sytuacja-ta-nie-wplywa-na-zarzadzanie-szpitalem/

We wtorek 21 kwietnia odbyła się sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Zawierciu. Miała odbyć się zdalnie, odbyła się tradycyjnie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sesja-nadzwyczajna-rady-miejskiej-w-zawierciu-czy-logowalam-sie-z-domu-czy-z-urzedu-stalo-mi-nad-glowa-trzech-informatykow-i-efekt-byl-taki-sam/

_

Około 17:30 w środę 22 kwietnia ministerstwo zdrowia poinformowało o 135 nowych zakażeniach koronawirusem. 34 z nich to osoby z województwa śląskiego. W naszym województwie zmarły 3 kolejne osoby.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-10-169-426-kolejne-zgony-w-woj-slaskim-w-tychach-zmarl-87-latek-z-powiatu-lublinieckiego-a-w-szpitalu-w-raciborzu-78-latka-z-zywca-i-87-latek-z-bytomia/

_

Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zawierciu, liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła w ciągu minionej doby z 53 do 60.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercianski-sanepid-nowe-zakazenia-koronawirusem-5-z-zawiercia-jedno-z-ogrodzienca-i-jedno-z-kroczyc/

23 kwietnia, 2020

Written by:

3 Comments

 • Gall

  23/04/2020

  Szkoda, że pan redaktor nie miał odwagi powiedzieć, że Zawiercie112 to firma Jurajskie Media należąca do żony naczelnika, kulturalne Zawiercie prowadzi pracownik MOPS, bo Oto Zawiercie nie istnieje odkąd Kubuś został młodzieżowym zastępcą prezydenta.

 • Obserwator

  23/04/2020

  “niezależne” dziennikarstwo Panie Kmiecik…

 • Jacob

  23/04/2020

  Pan redaktor nie rozumie odpowiedzi na pytania? Jak nazwać do inaczej niż nagonką o której mówi naczelnik? Pan Drabek trzy razy odpowiada na zadane pytanie ale redaktor zarzuca mu że kłamie. Na podstawie swoich domysłów i insynuacji? Bo on wie lepiej?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *