O stanie geodezji w powiecie zawierciańskim i byciu radną Prawa i Sprawiedliwości, która została naczelnikiem wydziału geodezji w starostwie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest poniedziałek 16 marca, wschód słońca nastąpił o 05:55, zachód będzie miał miejsce o 17:48. Dzień potrwa 11 godzin i 53 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Według nieoficjalnych choć potwierdzonych informacji ze strony firmy Zawiks (administratora Ryneczku na Żabkach) oraz kupców handlujących na Ryneczku, obiekt będzie czynny w poniedziałek 16 marca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/ryneczek-na-zabkach-w-zawierciu-na-razie-jednak-otwarty-nieoficjalnie-zdaniem-sluzby-sanitarnej-otwarta-przestrzen-stwarza-mniejsze-zagrozenie-zakazne/

Ministerstwo Zdrowia po godzinie 19:00 w niedzielę 15 marca ogłosiło na swoim Facebooku o kolejnych 4 przypadkach koronawirusa w Polsce. Jeden z nich pojawił się w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/4-przypadek-koronawirusa-w-zawierciu/

_

Zawierciańscy harcerze rozpoczęli akcję pomocą dotyczącą pomocy w zakupach i drobnych sprawunkach oraz pomoc przy domowej opiece nad dziećmi.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/harcerze-z-hufca-ziemi-zawiercianskiej-oferuja-pomoc-osobom-starszym-w-zakupach-i-w-opiece-nad-dziecmi-personelu-medycznego-i-ratownikow/

W mediach społecznościowych pojawił się wpis z sobotniego poranka Bartosza Bogackiego, który mieszka nieopodal Masłońskich Natalin i ma najbliższą rodzinę w Zawierciu, że oferuje “całkowicie darmową pomoc w dostarczaniu zakupów”. Jego post udostępniono 4,7 tysiąca razy, a w niedzielę dołączyła do niego Ewa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/bartosz-ma-najblizsza-rodzine-w-zawierciu-zaoferowal-ze-osobom-starszym-schorowanym-lub-samotnie-wychowujacym-dzieci-regionu-dostarczy-zakupy-dolaczyla-do-niego-ewa/

_

2 Comments

  • Ja

    16/03/2020

    Żenada! Tej pani już na wstępie dziękujemy.

  • mieszkaniec

    16/03/2020

    Cóż za erudycja, kwieciste słownictwo i jakże logicznie budowane zdania. Żałosne. Ta osoba widziała i zna stan techniczny synagogi?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *