O tym, co słychać u Karoliny Bebel, jak przebiega jej rehabilitacja i jak można pomóc mówiła Paulina Wawrzyniak, grupa “Obudź się Karola/czekamy na Ciebie” prowadząca OBUDŹ SIĘ – bazarek dla Karoli❤. Rozmawiał Paweł Kmiecik. 

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

W poniedziałek 25 stycznia prezydent Zawiercia Łukasz Konarski podpisał wraz z prezesem firmy Elgum Automotive Sp. z o.o. Sp. K. akt notarialny w sprawie sprzedaży działek w Strefie Aktywności Gospodarczej w Zawierciu. Inwestycję do naszego miasta sprowadziła Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/dzieki-ksse-do-zawiercia-trafil-nowy-inwestor-wkrotce-powstanie-hala-produkcyjna-zatrudniajaca-30-osob/

_

W trakcie poniedziałkowych obrad Komisji Budżetu i Gospodarki Rady Miejskiej w Zawierciu jednym z omawianych tematów były plany budowy mieszkań komunalnych. W naszym mieście mają powstać 3 budynki w ramach dotacji przewidzianej przez ustawę o finansowym wsparciu tworzenia lokali mieszkalnych na wynajem, mieszkań chronionych, noclegowni, schronisk dla bezdomnych, ogrzewalni i tymczasowych pomieszczeń.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/miasto-chce-wybudowac-3-budynki-komunalne-na-osiedlu-taz/

_

Posłuchajcie nowego teledysku „Kwiat” młodych utalentowanych zawiercian tworzących projekt WASP [WIDEO]

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/posluchajcie-nowego-teledysku-kwiat-mlodych-utalentowanych-zawiercian-tworzacych-projekt-wasp-wideo/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

26 stycznia, 2021

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *