O stanie zdrowia Karoliny Bebel oraz jej mamy w czasie koronawirusa, a także o funkcjonowaniu grupy “Obudź się Karola” i planach na dalszą działalność po zakończeniu pandemii mówiła na antenie Radia Zawiercie Paulina Wawrzyniak. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 29 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:21, zachód będzie miał miejsce o 19:58. Dzień potrwa 14 godzin i 37 minuty.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał komunikat o możliwych burzach z gradem na terenie m.in. województwa śląskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/komunikat-imgw-mozliwe-burze-z-gradem/

Dr Jolanta Hajdasz była w ubiegłym tygodniu Gościem Dnia Radia Zawiercie. Wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy zapytaliśmy o to, co koronawirus oznacza dla rynku mediów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/jak-koronawirus-wplynie-na-media-lokalne-wywiad-z-dr-jolanta-hajdasz-wiceprezes-stowarzyszenia-dziennikarzy-polskich-i-dyrektor-centrum-monitoringu-wolnosci-prasy/

_

Jak poinformowało ministerstwo zdrowia, liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła do 12 218.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/nowe-zakazenia-129-w-polsce-22-w-woj-slaskim-2-w-powiecie-zawiercianskim-polska-liczba-zgonow-wzrosla-o-26-do-596/

_

O sprawie napisał “Kurier Zawierciański”. Na swojej stronie internetowej opublikował zdjęcia pojemników na odpady komunalne z oznaczeniem “ZGK Zawiercie” oraz naklejką z wielką literą “C” i napisem pod nią “COVID-19”. Czy takie oznaczenie nie spowoduje napiętnowania osób chorych na koronawirusa?

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/zgk-oznaczylo-duzym-napisem-covid-19-kosze-osob-z-koronawirusem-um-tlumaczy-ze-jest-to-zgodne-z-wytycznymi-ministerstwa-a-w-wytycznych-jest-mowa-o-literze-c-tylko-na-workach/

_

29 kwietnia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *