O aktualnym stanie zdrowia Karoliny, jej mamy oraz o ostatnich informacjach związanych ze wznowieniem postępowania sądowego na wniosek obrońcy Rolanda G. mówiła w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem Paulina Wawrzyniak z grupy “Obudź się Karola”.

_

Dziś jest wtorek 23 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:30, zachód będzie miał miejsce o 20:58. Dzień potrwa 16 godzin i 28 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W poniedziałek po południu doszło do kolejnego zdarzenia drogowego w Zawierciu – uczestniczyły w nim trzy samochody osobowe.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zderzenie-trzech-aut-na-zachodniej-obwodnicy-zawiercia-zdjecia/

_

W poniedziałek około godziny 14:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych przy zjeździe z ul. Sikorskiego w kierunku Kauflandu i BP.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kolizja-na-ul-sikorskiego-w-zawierciu-zdjecia/

_

W poniedziałek o 9:30 w budynku Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach rozpoczął się briefing prasowy z udziałem ministra środowiska Michała Wosia, wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka  oraz m.in. radnego wojewódzkiego Bartłomieja Kowalskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/minister-srodowiska-podjalem-decyzje-o-nieprzedluzaniu-koncesji-poszukiwawczej-na-zloza-cynku-i-olowiu-na-jurze-krakowsko-czestochowskiej-audiozdjecia/

_

Każdy kto chciałby rozpocząć służbę w policji, może składać niezbędne do postępowania kwalifikacyjnego dokumenty w jednostkach miejskich i powiatowych policji województwa śląskiego lub w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach osobiście, po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu z pracownikiem kadr lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/trwa-rekrutacja-do-policji-sprawdz-czy-spelniasz-wymagania/

_

23 czerwca, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *