O tym co słychać u Karoliny Bebel i o wydarzeniu – online – podczas którego będzie można wspierać młodą zawierciankę w jej kosztownej rehabilitacji spowodowanej wypadkiem z winy austriackiego prawnika Rolanda G. we wrześniu 2018 roku mówiła Paulina Wawrzyniak z grupy Obudź się Karola. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

Co dalej z prowadzącymi od około 32 lat najemcami Bocianówki? Z końcem listopada zakończył się okres wypowiedzenia ich najmu. Na początku września należący do miasta Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zawierciu nagle poinformował zawierciańskich przedsiębiorców o konieczności opuszczenia Bocianówki.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/co-dalej-z-bocianowka-najemcy-zaplacili-9-tys-zl-za-projekt-odnowy-lokalu-za-jego-realizacje-zaplaca-okolo-130-tys-zl-zgm-planuje-przedluzyc-im-umowe-na-trzy-miesiace/

_

W poniedziałek 30 listopada 2020 roku odbyła się XXIV Sesji Rady Gminy Irządze. Obrady nie mogły być transmitowane online ze względu na awarię karty SD kamery do nagrywania.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/irzadze-przez-awarie-karty-sd-nie-bylo-transmisji-online-sesji-rady-gminy/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

2 grudnia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *