Centrum Inicjatyw Lokalnych z Zawiercia wydało kalendarz “Dawne Zawiercie” na 2020 rok. Kalendarz o takiej samej nazwie wydał niedawno Centrum Rozwoju Lokalnego. Czy między tymi organizacjami jest konflikt? I jakie są konsekwencje tego, że prezes organizacji pozarządowej nie stroni od polityki? O tym mówił Paweł Abucki, prezes CIL-u. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 28 listopada, wschód słońca nastąpił o 07:14, zachód będzie miał miejsce o 15:44. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 30 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

51-letnia zawiercianka Izabela Stymelski prosi o pomoc finansową – kobieta zbiera pieniądze na kosztowne dwuletnie nierefundowane leczenie raka jajnika w Niemczech.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/izabela-stymelski-z-zawiercia-prosi-o-pomoc-kobieta-cierpi-na-raka-jajnika-iii-stopnia-z-przerzutami-na-watrobe-jelita-i-trzustke/

W środę 27 listopada odbyła się sesja Rady Miejskiej w Zawierciu. Tematem dominującym podczas sesji był projekt uchwały dotyczącej opłaty targowej na 2020 rok.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sesja-rady-miejskiej-glosowalismy-bedac-wprowadzeni-w-blad-takie-glosowanie-nalezy-powtorzyc-i-zdjecia/

 

28 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *