W sobotę 21 listopada 2020 roku miną dokładnie 2 lata od dnia ślubowania radnych i prezydenta miasta obecnej kadencji. Jaki był to czas dla Zawiercia? To jedno z pytań, na które odpowiadał środowy Gość Dnia Radia Zawiercie, Paweł Abucki – prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych z Zawiercia. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

We wtorek 17 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej w Zawierciu odbył się mecz Aluronu CMC Warty Zawiercie. Tym razem Jurajscy Rycerze spotkali się ze Stalą Nysa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/aluron-cmc-warta-zawiercie-stal-nysa-trzy-punkty-jada-do-nysy-wideo-zdjecia/

_

Stosowanie się do zasad bezpieczeństwa podczas ruchu drogowego to nieodzowny element poruszania się pojazdem po drodze, który umożliwia sprawną i niepowodującą uszczerbku na zdrowiu jazdę. Jak stosowanie się do zasad ruchu drogowego wygląda w Zawierciu?

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/drogi-w-zawierciu-sa-niezle-ale-zle-sie-jezdzi-bo-nie-mamy-obwodnicy-posluchajcie-opinii-zawiercianskich-kierowcow-audio/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

18 listopada, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *