O działaniach informacyjnych dotyczących koronawirusa podejmowanych przez Media Zawierciańskie oraz o tym, jak ogólnopolskie media opisują rzeczywistość w dobie pandemii i jaki wpływ wywierają na społeczeństwo mówił redaktor naczelny Mediów Zawierciańskich, Paweł Kmiecik. Rozmawiał Kamil Pietrzyk.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest wtorek 14 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:51, zachód będzie miał miejsce o 19:34. Dzień potrwa 13 godzin i 33 minuty.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Ministerstwo zdrowia wydało o godzinie 10:05 we wtorek 14 kwietnia komunikat o najnowszej liczbie osób zakażonych koronawirusem w Polsce. Przeczytajcie również informacje wojewódzkiego sanepidu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/117-nowych-zakazen-koronawirusem-23-w-woj-slaskim-m-in-w-czestochowie-katowicach-i-sosnowcu-oraz-powiatach-czestochowskim-i-lublinieckim/

Liczba osób zakażonych w Polsce na koronawirusa wzrosła w ciągu minionej doby o 260. Oto komunikaty ministerstwa zdrowia, biura prasowego wojewody śląskiego, a także wojewódzkiego i zawierciańskiego sanepidu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-raport-za-minione-24h-prawie-7-tys-zakazonych-nowe-przypadki-w-woj-slaskim-m-in-w-czestochowie-dabrowie-gorniczej-katowicach-i-sosnowcu-oraz-powiatach-bedzinskim-i-myszkowskim/

_

Koronawirusem jak do tej pory (stan na poniedziałkowy poranek) w Polsce zaraziło się 6 674 osób. Zmarło 232 – to 3,47% wszystkich zakażeń. Kwarantanną w całym kraju objęto 162 974 osoby.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-za-kwarantanne-partnera-mozna-stracic-prace-za-dowoz-zakupow-zostac-zwyzywanym/

Jak poinformowało ministerstwo zdrowia w komunikacie wydanym około godziny 17:00 w niedzielę 12 kwietnia liczba osób zakażonych wzrosła w ciągu minionej doby.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/2-nowe-zakazenia-z-powiatu-zawiercianskiego-nastolatka-i-kobieta-w-sile-wieku-oto-komunikaty-ministerstwa-zdrowia-biura-prasowego-wojewody-oraz-sanepidu-wojewodzkiego-i-zawiercianskiego/

_

14 kwietnia, 2020

Written by:

1 Comment

  • Jacob

    14/04/2020

    Wciąz ani słowa na temat służby harcerzy na terenie miasta. Niestety pan redaktor pomija wszystkich którzy starają się pomagać we współpracy z Urzędem Miasta.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *