O pierwszym wydaniu gazety “Wiadomości Zawierciańskie” wydanej przez Fundację Media Zawierciańskie oraz o zmianach w letniej ramówce Radia Zawiercie mówił redaktor naczelny Mediów Zawierciańskich Paweł Kmiecik. Rozmawiał Kamil Pietrzyk. 

_

Dziś jest wtorek 30 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:33, zachód będzie miał miejsce o 20:57. Dzień potrwa 16 godzin i 24 minuty.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

We wtorek 30 czerwca Fundacja Media Zawierciańskie wydała pierwszy numer bezpłatnej gazety “Wiadomości Zawierciańskie”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/pierwsze-wydanie-wiadomosci-zawiercianskich-co-w-gazecie/

_

W minionych dniach w jednym ze sklepów na Żabkach klientka i ekspedientka zostały ukarane mandatem za nieposiadanie maseczki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoba podająca się za kontrolera chciała przyjąć płatność za mandat gotówką, od razu, a zawierciański sanepid wydał w tej sprawie komunikat.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/dostales-mandat-za-brak-maseczki-sanepid-ostrzega-kontroler-powinien-sie-wylegitymowac-i-nie-moze-zadac-natychmiastowej-zaplaty-za-mandat/

_

Według wyników (stan na godzinę 11:10) z 99,77 % obwodów do głosowania w wyborach na Prezydenta RP Andrzej Duda uzyskał poparcie 43,67% wyborców, a Rafał Trzaskowski – 30,34%.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wyniki-1-tury-wyborow-na-prezydenta-rp-w-irzadzach-kroczycach-pilicy-szczekocinach-wlodowicach-i-zarnowcu-andrzej-duda-zdobyl-ponad-50-glosow/

_

Wakacyjna ramówka Radia Zawiercie wchodzi w życie od poniedziałku 29 czerwca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zobaczcie-letnia-ramowke-radio-zawiercie/

_

1 Comment

  • 👍👍👍👍👍

    05/07/2020

    Panie Refaktorze kiedy artykul.o SAG

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *