Co to jest FIO – Śląskie Lokalnie? Jakie organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą skorzystać z dotacji? I jak Piotr Czarnojańczyk (Zawierciańska OdNowa prezydenta Łukasza Konarskiego), członek zarządu powiatu zawierciańskiego (będący jednocześnie członkiem zarządu Klastra Innowacji Społecznych zajmującym się FIO) ocenia pierwszy rok prezydenta Zawiercia oraz starosty zawierciańskiego Gabriela Dorsa? Początek wywiadu jest jednak z zaskakującej tzw. innej beczki. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 23 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:30, zachód będzie miał miejsce o 16:17. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin 47 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W najbliższą sobotę 25 stycznia w Galerii Sztuki Współczesnej BWA przy ul. Szpitalnej 34 w Olkuszu odbędzie się spotkanie z Kamilem Pietrzykiem, prezenterem prowadzącym codzienne pasma poranne i popołudniowe w Radiu Zawiercie, a także autorem audycji “Rockopietrze” w każdy poniedziałek o 19:00 oraz współautorem “Muzyka dla (d)ucha” współprowadzonej z Michałem Rusem, również w poniedziałki o 20:00.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/olkusz-spotkanie-autorskie-z-kamilem-pietrzykiem-redaktorem-radia-zawiercie-plakat/

W środę 22 stycznia w hali sportowej w Sosnowcu odbył się mecz Jurajskich Rycerzy, którzy spotkali się z MKS-em Będzin.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/mks-bedzin-aluron-virtu-cmc-zawiercie-30-2520-2725-3129/

Monika Gajek-Jędros, prowadząca audycję “Zaw-i-ka, czyli zawirowania kulturalne albo Zawiercie i kultura” w każdy wtorek o 19:00 w Radiu Zawiercie, odwiedziła z redakcyjnym mikrofonem Przedszkole nr 8 “Bajkoludki” w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/radio-zawiercie-w-przedszkolu-nr-8-bajkoludki-w-zawierciu-audio/

23 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *