Dziś inaczej. Ponieważ na wywiad Gość Dnia Radia Zawiercia od prawie 4 miesięcy bezskutecznie zapraszamy prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego. Od dłuższego czasu wywiad proponujemy również zastępcy prezydenta miasta Justynie Miszczyk, przewodniczącej Rady Miejskiej w Zawierciu Beacie Chawule oraz młodzieżowemu zastępcy prezydenta Jakubie Kosoniowi. Obaw przed regularnymi wywiadami w mediach nie ma starosta zawierciański Gabriel Dors i część radnych. Pytania zadawał, niestety do pustego krzesła, Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie:

_

_

W 2020 roku na drogi gminne 15,08 mln zł, w przyszłym – 6,9 mln zł. W 2021 więcej na ZGK, prawie 2,8 mln zł na ul. Marszałkowską. Zobaczcie prezydencki projekt budżetu Zawiercia na 2021 rok.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/znamy-prezydencki-projekt-budzetu-zawiercia-na-2021-rok-zobaczcie-na-co-beda-przeznaczone-miejskie-pieniadze/

_

Do redakcji Mediów Zawierciańskich dotarły informacje o parkingowym, który, wykorzystując nieuwagę klientów zatrzymujących samochody na parkingu przy ul. Piłsudskiego w Zawierciu, wystawia im mandaty za złe parkowanie jeszcze zanim ci zdążą pobrać bilet. Postanowiliśmy przyjrzeć się tej sprawie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zaparkowalem-auto-na-parkingu-podszedlem-do-parkomatu-po-bilet-wracam-a-obok-samochodu-parkingowy-wklada-mandat-za-wycieraczke-audio/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

17 listopada, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *